slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemcówbez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 44 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje domownikom nie tylko życie na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest m.in. wideomofon. Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje już od przekroczenia progu estetycznie wykończonym w modnym stylu „loft” wnętrzem: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka z wc + przedpokój + sypialnia. Ekskluzywny apartament na wynajem jest nowy i dotychczas przez nikogo nie był zamieszkały.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa także rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego i monitorowanego osiedla w bezpiecznej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki szkoły, parki, sklepy, galerie handlowe, szkoły, kluby fitness, punkty usługowe, obiekty sportowe. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyposażony w wiele gadżetów XXI wieku, jak np. inteligentny system sterowania ogrzewaniem i oświetleniem z aplikacji mobilnej oraz panelu „smart home”. Luksusowy apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym ogrodem, garażem (dodatkowo płatne) oraz komórką lokatorską (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14213)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl