slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Elbląg

Apartament do wynajmu Elbląg

Ekskluzywny apartament na wynajem w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 53 metrów kwadratowych powierzchni. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 700 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 8-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje komfortowym i w pełni umeblowanym wnętrzem gwarantującym przyszłym najemcom najwyższy standard życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją na terenie jednego z największych osiedli w mieście. W otoczeniu rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa: żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, parki, dyskonty spożywcze, markety, sklepy, apteki, poczty, centra medyczne, place zabaw, obiekty sportowe. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy ogólnodostępny parking dla mieszkańców osiedla przed budynkiem.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
– balkon;
– salon;
– sypialnię;
– łazienkę;
– wc;
– kuchnię.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie są umeblowane i wyposażone.

Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadzie „najmu okazjonalnego” przez co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa 1 000 zł. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu w celu umówienia spotkania i prezentacji luksusowego apartamentu na wynajem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-580)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl