elegancki pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2018 roku. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym, drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 46 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 2,7 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na wynajem mieści się w prestiżowej okolicy, w okolicach słynnych Wałów Chrobrego oraz wielu centr handlowych. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostało zaaranżowane przez projektanta: pokój dzienny + sypialnia + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc. Warto zaznaczyć, że przyszli najemcy tego ekskluzywnego apartamentu będą mogli dodatkowo wynająć miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na wynajem gwarantujący mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i prestiżu (obecność consierge’a).

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11789)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl