przestronne i efektownie oświetlone wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2010 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 51 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla z ochroną i monitoringiem. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest kompletnie umeblowane i wyposażone:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– korytarz
– garderoba
– łazienka
– balkon.
Dla rodzin z dziećmi przewidziano osiedlowe place zabaw, natomiast osoby zmotoryzowane ucieszą liczne miejsca parkingowe. Zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12651)

Kontakt:
e-mail: k.kijko@wgn.pl