slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 400 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnej powierzchni 38,35 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy, dotychczas nie wynajmowany, z przepięknym i słonecznym balkonem. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest całkowicie wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom oraz instalacji wideodomofonu. Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, w sercu miasta, ale w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i spokój. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno parking przed budynkiem. Istnieje również opcja wynajmu miejsca postojowego w podziemnym garażu.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do osób poszukujących wymarzonego azylu, a jednocześnie pragnących korzystać z bogatej infrastruktury okolicy i udogodnień miejskiego życia. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13099)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl