slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Ustroń

Apartament do wynajęcia Ustroń

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Ustroniu (śląskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 37 m2 w 11-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,4 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na siódmym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności unikatową lokalizacją na północnych stokach Beskidu Śląskiego, u wylotu doliny Wisły. W okolicy znajdziemy szereg atrakcji, jak np. Park nad Wisłą z atrakcjami i Amfiteatrem Górski Park Równica Kolej Linowa Park Linowy Rezerwat Przyrody Muzeum Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym Sokolarnia Leśny Park Niespodzianek. Zaletą lokalizacji jest także bliskość strefy sanatoryjno-wypoczynkowej, jak i wyciągów narciarskich. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje już od pierwszej prezentacji kameralnym i eleganckim wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + balkon + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament do wynajmu przepięknie umeblowany oraz wyposażony. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 czynszów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27396)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl