salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia w Inowrocławiu

Apartament do wynajęcia w Inowrocławiu

Luksusowy apartament czteropokojowy w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 1,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na jedenastym piętrze, w jedenastokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 88 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Dużym atutem ekskluzywnego apartamentu jest zapierający dech w piersiach widok z okien. Do luksusowego apartamentu przynależą dwie piwnice.

Ekskluzywny apartament przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac wymieniono między innymi wszystkie instalacje, wstawiono nowe okna PCV, a w łazience oraz wc zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany przede wszystkim do firm. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą: salon + 3 sypialnie + przedpokój + loggia + kuchnia + pokój kąpielowy + wc.

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. (037-2840)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl
Tel. +48 52 318 79 38
Tel. +48 660 511 590