przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia w Kwidzynie

Apartament na wynajem w Kwidzynie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 1,5 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 60,37 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-zachód. Ekskluzywny apartament doskonale nadaje się do najmu dla rodziny z dziećmi.

Luksusowy apartament poszczycić się może naprawdę atrakcyjną lokalizacją nieopodal sklepów, szkół, przedszkoli oraz miejsc rozrywki. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: przedpokój + wc + salon + łazienka + kuchnia + 2 pokoje + jadalnia + balkon Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie z najlepszych gatunkowo materiałów. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnym apartamencie. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3793)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85