nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu w Krakowie

Apartament do wynajęcia w Krakowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 2,7 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w siedmiokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 67 metrów kwadratowych. Największą zaletą luksusowego apartamentu jest bez wątpienia jego atrakcyjna, elitarna lokalizacja – ekskluzywny apartament mieści się w słynnej i poszukiwanej na rynku inwestycji deweloperskiej. Blisko Bulwary Wiślane, wyższe uczelnie, apteka, bankomaty itp.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony (nowy sprzęt AGD). Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie:
– sypialnia
– balkon
– pokój
– hol
– salon
– łazienka z wc
– aneks kuchenny

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-9)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 535 741 262v