po lewej kuchnia po prawej salon w elitarnym,, luksusowym apartamencie do wynajmu w Krakowie

Apartament do wynajęcia w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 3,4 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 2015 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 66 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji, na ogrodzonym i monitorowanym terenie. W bliskim sąsiedztwie wiele sklepów, aptek, szkół, przedszkoli, kościołów, restauracji, kin, znana galeria handlowa, wyższa uczelnia itp. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z miejscem garażowym (cena zawarta w kwocie wynajmu).

Ekskluzywny apartament wykończony oraz wyposażony w niecodziennie wysokim standardzie i przy wykorzystaniu najlepszych jakościowo i gatunkowo materiałów. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka z wc
– pokój

Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-22)

Kontakt:
e-mail: k.stopa@wgn.pl
Tel. +48 535 741 262