slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 100 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięćdziesięciopięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 20 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na dwudziestym trzecim piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 25 tys. złotych

Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje już od przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, komfortem oraz wyposażeniem w najwyższym standardzie premium. Warto dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje są gustownie wykończone i umeblowane. Ekskluzywny apartament do wynajmu oferuje swoim najemcom niezapominane widoki z okien na ścisłe centrum miasta z jego najbardziej ikonicznymi budynkami.

Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się elitarną lokalizacją w najbardziej rozpoznawanym i prestiżowym drapaczu chmur w Polsce. Bogata oferta części wspólnych obejmuje:
– symulator do gry w golfa;
– salę kinową;
– strefę chill-out/relaks;
– ogród;
– jacuzzi;
– sauny fińskie;
– sauny parowe;
– piwnice na wino;
– sale konferencyjne;
– baseny;
– siłownie.
Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-10)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl