wytworne wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Wieluń

Apartament do wynajęcia Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 76 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Luksusowy apartamentu na wynajem wraz z praktyczną komórką lokatorską oraz indywidualnym, podziemnym miejscem parkingowym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: 2 balkony + hol + pralnia + łazienka z wc + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się nobilitująca lokalizacją na terenie nowego osiedla, w ścisłym centrum. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura plus rozległe tereny zielone, miejsca zabaw dla dzieci.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1498)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl