fragment pokoju gościnnego w luksusowym apartamencie na sprzedaż Żary

Apartament do sprzedaży Żary

Luksusowy apartament na sprzedaż w Żarach (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 370 000 zł (3 083 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym kamienicy o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 120 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim przestronnym, odremontowanym i komfortowym wnętrzem, na który składają się:
– salon
– 3 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z częściowym wyposażeniem. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest tu nowoczesny monitoring. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność 2 pomieszczeń piwniczych, schowka na klatce schodowej oraz dostępu do części wspólnych na strychu. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią duży garaż oraz 3 miejsca parkingowe przy garażu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją blisko centrum (10 minut do Ratusza). Uwagę przykuwa również najbliższe otoczenie, to jest niewielki, ale zadbany ogród. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-57)

Kontakt:
e-mail: e.pawlicka@wgn.pl