slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow

Apartament do wynajęcia Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 29 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1,6 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na czwartym piętrze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej. Przyszli najemcy będą mogli korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych kompleksu saun, sali fitness, siłowni, placów zabaw dla dzieci. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia swoim lokatorom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa (monitoring + ogrodzone osiedle).

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również stylowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– hol;
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1540)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl