slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 75 m2 z podziałem na trzech pokoi w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 5,4 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szóstym piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów (klimatyzacja) oraz poczucia bezpieczeństwa (monitoring, całodobowa ochrona). Właściciele aut docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnym parkingu. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim przepięknie wyposażonym i oświetlonym LED-ami wnętrzem, gdzie barwa światła została idealnie dopasowana do charakteru pomieszczenia. Dużym udogodnieniem we wnętrzu oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu są również automatyczne czujniki ruchu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje nobilitującą lokalizacją w słynnej inwestycji deweloperskiej, w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, tuż nad Odrą. W zasięgu wzroku Rynek, Ogród Botaniczny, bulwary, Ostrów Tumski. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: taras + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Z tarasu oraz okien rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta. Warto podkreślić, że oferowany na wynajem ekskluzywny apartament jest całkowicie wyposażony. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15761)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl