slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, szacowany na 2025 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 569 440 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o dziesięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na dziesiątym piętrze i liczy 71 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 020 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w liczne zdobycze XXI wieku, które podnoszą komfort i wygodę jego użytkowania. Dla przykładu mamy tu VRF (klimatyzacja) oraz telewizję satelitarną. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + 2 sypialnie + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w nobilitującym apartamentowcu z recepcją. W częściach wspólnych znajdziemy:
– amfiteatr;
– 5 restauracji różnych kuchni;
– gabinety masażu;
– łaźnię turecką;
– saunę;
– centrum SPA;
– grill;
– bary.
Na amatorów sportów wodnych czekają:
– aquapark;
– kryte i odkryte baseny.
Wielbiciele szeroko rozumianego wypoczynku na świeżym powietrzu ucieszą się z boiska do koszykówki czy sali fitness. Zmotoryzowani docenią wewnętrzne i zewnętrzne parkingi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoja fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (centrum handlowe). Nieopodal znajdziemy wiele atrakcji, jak: antyczne miasto czy klasztor. Lokalizacja zapewnia także szybkie dojście na plaże. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również olbrzymim potencjałem inwestycyjnym. Od pewnego czasu okolica uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych, na co bezpośredni wpływ ma duże zainteresowanie tutejszymi ekskluzywnymi apartamentami do sprzedaży przez zagranicznych inwestorów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży klasy „deLuxe”. Luksusowy apartament na sprzedaż o wyjątkowym wnętrzu położony w kompleksie o koncepcji hotelowej z niespotykanymi basenami i kanałami gondolowymi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-563)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl