po lewej nowoczesny salon, po prawej jadalnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Cena – 8 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 73,14 metra kwadratowego. 2 pokoje. Ostatnie piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny.

Prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom. Wraz z ekskluzywnym apartamentem do wynajmu istnieje opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (200 EUR/m-c z dostępem 24h przez 7 dni tygodnia). Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem tworzą:
– przedpokój
– łazienka
– salon
– wc
– sypialnia
– aneks kuchenny.

Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest imponujący i zapierający dech w piersiach widok, jaki rozciąga się z okien na panoramę miasta. W luksusowym apartamencie – podobnie jak w całym budynku – można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na miejscu dostępny jest także prywatny parking. Właściciel luksusowego apartamentu dopuszcza wynajem dla osoby, która posiada zwierzę: psa lub kota.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15193)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

x (x)