elegancki salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Cena – 189 000 EUR (812 700 złotych). Powierzchnia 84 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 9 675 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na parterze, w trzykondygnacyjnym budynku.

Na uwagę zasługuje również znakomita lokalizacja luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w malowniczej, hiszpańskiej okolicy, gdzie odnaleźć można całą okazałość świata śródziemnomorskiego – od gór, przez doliny, aż do morza i piaszczystych plaż. To znakomita propozycja dla amatorów gry w golfa (pobliskie, profesjonalne pole), plażowiczów oraz wielbicieli sportów wodnych. Podróż na lotnisko to ok. pół godziny. Warto na koniec zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy prywatny ogród, taras oraz parking. W częściach wspólnych mieści się basen.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-47)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)