slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 45,27 m2 z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 700 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na II piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją przy Rynku (Stare Miasto). Z okien oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu rozpościera się fantastyczny widok na Ratusz. Nieopodal uniwersytet, biblioteka, nadodrzańskie bulwary, Wyspa Słodowa, najlepsze restauracje we Wrocławiu, liczne kawiarnie, punkty usługowe oraz sklepy.

Luksusowy apartament do wynajęcia o kameralnym, estetycznie wykończonym wnętrz:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 700 zł. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15853)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl