komfortowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem można zaliczyć: najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 48,7 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 2 250 złotych miesięcznie. Ponadto ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją dwóch pokoi oraz lokalizacją na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany najbardziej wymagającym.

Ekskluzywny apartament do wynajmu całkowicie wyposażony i umeblowany, jednakże właściciel dopuszcza możliwość dodatkowego doposażenia po wcześniejszym uzgodnieniu zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy. Luksusowy apartament na wynajem mieści się w pobliżu sklepów, klubu fitness, a także słynnego targowiska miejskiego.  W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 250 zł.

Luksusowy apartament do wynajęcia przynależy komórka lokatorska. Ekskluzywny apartament do wynajmu zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi trendami, w tym oryginalnym oświetleniem LED-owym. Osoby zmotoryzowane mogą wynająć miejsce postojowe w przyziemiu budynku (dodatkowo płatne 200 zł/m-c). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem zaaranżowane i zaprojektowane z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia swoim komfortowym wnętrzem, przestronnymi pokojami, a także starannym wykończeniem detali.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może dodatkowo znakomitą lokalizacją. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: łazienka + aneks kuchenny + salon + przedpokój + sypialnia + balkon. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12674)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl