slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 37 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na 1 piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 2 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu ogrzewany elektrycznie. Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z przynależną piwnicą oraz przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń: kuchnia + pokój dzienny/sypialnia + łazienka + korytarz + jadalnia. Warto w tym miejscu podkreślić, że wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest odremontowane i wyposażone. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca znakomitą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy.

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym singlom albo majętnym parom (koniecznie bez zwierząt i tylko dla osób niepalących). Ekskluzywny apartament na wynajem wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja (1 miesięczna) + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14382)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl