slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 4 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 75 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać trzy pokoje, najlepszej jakości użyte materiały, a także położenie na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o trzech kondygnacjach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa rewelacyjną lokalizacją blisko sklepu. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe na terenie posesji. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się estetycznie urządzonym i przemyślanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: 2 sypialnie + 2 łazienki z wc + 2 aneksy kuchenne + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia adresowany w głównej mierze do firm. Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13664)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl