imponujące rozmachem wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Chrzanów

Apartament do wynajmu Chrzanów

Luksusowy apartament na wynajem w Chrzanowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 700 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 49 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy wschód, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 2020. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim estetycznie wykończonym, eleganckim i stylowym wnętrzem. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w centrum miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do węzła autostrady A4, Katowic oraz Krakowa. Wokół niezbędna infrastruktura. Rodziny posiadające samochód mają zagwarantowane miejsce postojowe oraz dodatkowo garaż podziemny. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie nowy z nowym umeblowaniem + urządzeniami AGD + wyposażeniem.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Duże wrażenie robi oryginalne, ambientowe oświetlenie, które wydobywa trójwymiarowość glazury, tworząc ciekawy design.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany głównie dla firm, przedsiębiorców lub najem okazjonalny na minimum pół roku. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Gwarantujemy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4537)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl