dwupoziomowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem Częstochowa

Apartament do wynajmu Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajęcia typu studio / kawalerka / 1 pokój w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na wynajem można zaliczyć: najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 40 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 1 350 złotych miesięcznie. Ponadto ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją pomieszczeń oraz lokalizacją na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2020 roku. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany najbardziej wymagającym.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta oraz przepiękną antresolą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do osób młodych. Na osoby zmotoryzowane czeka parkingu przy bloku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w trakcie remontu. Zdjęcia pokazują podobny układ i wygląd mieszkania. Ekskluzywny apartamentu do wynajęcia okazjonalnego (przez notariusza). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości posiadająca ponad 70 biur. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8405)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl