slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gdynia

Apartament do wynajmu Gdynia

Luksusowy apartament na wynajem w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 390 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 70 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy wschód, 3 pokoje oraz niedawny rok budowy 2010. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 4 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca prestiżową lokalizacją na elitarnym, zamkniętym osiedlu nawiązującym architektonicznie do hiszpańskiej zabudowy. Wokół cisza, spokój i bogata infrastruktura: handlowo-usługowa. Są poradnie lekarskie, szkoły, basen, przedszkola, sklepy. Lokalizacja zapewnia także szybki dojazd do innych części Trójmiasta. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garażowe miejsce postojowe + liczne miejsca ogólnodostępne.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może przestronnym wnętrzem zaaranżowanym w nowoczesnym designie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Z balkonu rozpościera się imponujący widok na miasto. Kwestia umeblowania pozostaje do negocjacji z właścicielem.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia nowym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring osiedlowy + domofonem. Dookoła budynku są dostępne miejsca postojowe ogólnodostępne dla mieszkańców i ich gości. Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego co najmniej 6 miesięcy (przy najmie na 12 miesięcy – meble w cenie). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1041)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl