slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Inowrocław

Apartament do wynajmu Inowrocław

Ekskluzywny apartament na wynajem Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 60,3 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na I piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 400 zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach najmu okazjonalnego u notariusza. Luksusowy apartament na wynajem imponuje wygodnym, eleganckim wnętrzem o następującym rozkładzie pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w ciche i spokojnej okolicy. W zasięgu wzroku wszystkie niezbędne udogodnienia: sklepy szkoły, przedszkola, siłowanie, kościoły, punkty usługowe. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia domownikom najwyższy komfort i bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi). Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca parkingowe. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4873)

Kontakt:
e-mail: t.buzalski@wgn.pl