slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Szczecin

Apartament na wynajem Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 2,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze pięciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje dwa pokoje o łącznej powierzchni 75 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 1930 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca rewelacyjną lokalizacją w pobliżu słynnych Jasnych Błoni. Luksusowy apartament do wynajmu oferuje przyszłym najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i komfortu, a także w poczucie bezpieczeństwa. Dla właścicieli aut przewidziano dużą liczbę miejsc parkingowych po obu stronach ulicy. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje wystylizowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14105)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl