slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament do wynajmu Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 200 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 58 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać 2 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na III piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Kamienica o 4 kondygnacjach z 1906 roku.

Luksusowy apartament do wynajmu objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje starannie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy piwnica. Nowi najmujący będą mogli korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych powierzchni strychowej. Wielbiciele najnowszych technologii na pewno docenią światłowodowy Internet.

Ekskluzywny apartament na wynajem olśniewa atrakcyjną lokalizacją w wygodnej, cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki niezbędna w codziennym życiu infrastruktura: sklepy, markety, dyskonty, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, boiska sportowe, siłownie, baseny, kina, tereny zielone, teatry, muzea, apteki, przychodnie zdrowia, punkty usługowe, bankomaty. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią ogrodzony parking (szlaban + pilot). Cena oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu obejmuje wyposażenie (zabudowa kuchenna, meble łazienkowe). Nad bezpieczeństwem wszystkich czuwa domofon z funkcją szyfratora.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy Liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: BROKER WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce LIDER OTODOM 2021 dla woj. Śląskiego NR 1 na rynku katowickim wg MoneyPL TOP MARKA Laur Klienta 2022 ORŁY NIERUCHOMOŚCI za 2021 rok.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3957)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl