slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 380 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 59,6 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 376 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca przepięknie wystylizowanym, słonecznym i komfortowym wnętrzem z ładnym balkonem:
– pokój dzienny;
– balkon;
– pokój;
– sypialnia;
– wc;
– łazienka;
– kuchnia;
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji zapewniającej doskonałą komunikację z centrum. To niezwykle popularne i zadbane osiedle z wieloma bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Cisza i spokój, a jednocześnie bliskość terenów zielonych oraz infrastruktury niezbędnej do komfortowego funkcjonowania, placówki oświatowe, sklepy, ośrodki zdrowia, punkty usługowe. Luksusowy apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób poszukujących przestronnego wnętrza i życia na światowym poziomie w otoczeniu najróżniejszych udogodnień. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa domofon.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, gdzie szerzej będziemy mogli zapoznać z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną, profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13975)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl