po lewej salon, po prawej aneks kuchenny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Katowice

Apartament do wynajmu Katowice

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną a także położeniem na bezpiecznym IV piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem składa się z 2 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy zachód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 39 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na wynajem to: 1 950 złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przeszedł kapitalny remont. Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń:
– salon
– kuchnia
– jadalna
– sypialnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia mieści się nieopodal znanej, wyższej uczelni, budynków biurowych oraz użyteczności publicznej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-145)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl