dwupoziomowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 3 000 złotych miesięcznie. Powierzchnia 80 metrów kwadratowych. III piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 4 pokojami. Rok budowy – 2008. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem niezwykle nowoczesne, słoneczne, jasne i zaaranżowane na 2 poziomach:
PIERWSZY POZIOM to: salon + kuchnia + pokój + łazienka + przedpokój + balkon
DRUGI POZIOM to: 2 pokoje + garderoba + łazienka.
Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (300 zł/m-c).

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu kompletnej infrastruktury handlowo-usługowej z licznymi sklepami, restauracjami, placami zabaw, studiami fitnessu, kortami tenisowymi, boiskiem oraz gabinetami SPA to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Blisko znajduje się także kampus jednej z wyższych uczelni a także centrum biznesowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1700)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl

x (x)