kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Luksusowy apartament do wynajęcia w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 3 900 złotych miesięcznie. Powierzchnia 77 metrów kwadratowych. II piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia niezwykle przestronne i komfortowo wykończone:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajmu są umeblowane i wyposażone. Wnętrze klimatyzowane. Prestiżowa lokalizacja blisko centrum miasta to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W pobliżu znajduje się popularna restauracja i kawiarnia. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje miejsce parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 900 zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-13436)

Kontakt:
e-mail: k.butler@wgn.pl

x (x)