slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Apartament do wynajmu Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament do wynajmu nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 1,1 tys. zł/m-c to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia położony jest na pierwszym piętrze i liczy 26,1 metra kwadratowego powierzchni. Rynek wtórny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,1 tys. zł, a także opłata dla biura nieruchomości. Cena luksusowego apartamentu na wynajem do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego (podpisywany akt notarialny). Luksusowy apartament do wynajęcia dla osób bez zwierząt. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia są kompletnie wyposażone oraz umeblowane.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, cichej okolicy. Wielbiciele kontaktu z przyrodą znajdą tu rozległe tereny zielone. Zaciszna lokalizacja nie oznacza rezygnacji z niezbędnej do codziennego życia infrastruktury typu sklepy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany parom albo singlom.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1909)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl