slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gdańsk

Apartament do wynajmu Gdańsk

Luksusowy apartament na wynajem w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 900 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 61,1 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód, 3 pokoje. Budynek z 1984 roku. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może słonecznym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem zapewniającym przyszłym właścicielom komfortowe warunki do odpoczynku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– kuchnia
– salon
– 2 pokoje
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w niezwykle korzystnej lokalizacji, w otoczeniu dużej ilości zieloni oraz placów zabaw dla dzieci. Wokół cisza i spokój. W otoczeniu znajdziemy znaną galerię handlową, pasaż, sklepy, restauracje, piekarnie, apteki, przychodnie zdrowia, przedszkola, baseny, kościoły, szkoły. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta oraz całego Trójmiasta. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca postojowe na przyległych, zamkniętych parkingach oraz na ogólnodostępnych miejscach parkingowych przy budynku.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 900 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament do wynajmu na dłuższy okres. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań dotyczących ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-925)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl