ogromne okna w salonie ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Łódź

Apartament do wynajmu Łódź

Luksusowy apartament na wynajem w Łodzi (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2,5 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 45 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. Standard deweloperski. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać liczbę dwóch pokoi oraz położenie na siódmym piętrze, w wysokim, bo liczącym jedenaście kondygnacji, wieżowcu. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca nie tylko prestiżową lokalizacją w centrum miasta, ale również przynależnym miejscem garażowym, a także zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę miasta. Ekskluzywny apartament na wynajem jest przepięknie odremontowany. Wnętrza są umeblowane i wyposażone w najwyższym standardzie. Do dyspozycji przyszłych najemców pozostają: 2 balkony + wc + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (196-291)

Kontakt:
e-mail: i.retych@wgn.pl