imponujące rozmachem wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Apartament do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 279 000 zł (3 244 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 86 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód docenią przynależny garaż murowany. Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność praktycznego pomieszczenia piwnicznego oraz strychowego. Nowi właściciele mają również zagwarantowany udział 1/2 części we współwłasność działki. Mocnym atutem oferty sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest malowniczy ogród, w którym można uprawiać rośliny, relaksować się i spożywać posiłki i ciesząc się świeżym powietrzem. Wzdłuż płotu zostało posadzonych 55 tuj.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono m.in.: instalację wodno-kanalizacyjną oraz hydrauliczną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest także wieloma nowoczesnymi technologiami, jak np. megaszybki Internet na światłowodzie. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5252)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl