slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Lublin

Apartament do wynajmu Lublin

Ekskluzywny apartament na wynajem w Lublinie (lubelskie). Cena – 2 600 złotych miesięcznie. Powierzchnia 55 metrów kwadratowych. 2 pokoje. II piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do wynajęcia umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywny apartament do wynajmu w ramach słynnego programu 0% prowizji od najmującego. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem jest zaprojektowane i urządzone niezwykle nowocześnie. Dużą zaletą jest na pewno znakomita lokalizacja blisko centrum oraz uniwersytetów. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– sypialnia
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienka
– osobne wc.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznej opłaty czynszowej. W razie wszelkich pytań, napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację: a.swirydo@wgn.pl

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-211)

Kontakt:
e-mail: a.swirydo@wgn.pl