slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Ostrów Wielkopolski

Apartament do wynajmu Ostrów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament na wynajem Ostrowie Wielkopolskim (wielkopolskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 53,23 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1,5 tys. zł/m-c, trzy pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku północny zachód. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 400 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się już od pierwszej prezentacji rewelacyjną lokalizacją w spokojnej okolicy i w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: marketów, punktów usługowych, sklepów etc. Warto w tym miejscu podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy. Zmotoryzowani docenią również zawartą w cenie opłatę za miejsce postojowe na zamkniętym parkingu. Luksusowy apartament do wynajmu oferuje swoim najemcom komfort, wygodę i bezpieczeństwo (monitoring). Luksusowy apartament na wynajem olśniewa nowoczesnym projektem wnętrza: korytarz + łazienka z wc + 2 pokoje + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki naszemu 24- letniemu doświadczeniu oferujemy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Jako marka WGN dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN oraz posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości i zaświadczenie o licencji zawodowej wydane przez PFRN. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9444)

Kontakt:
e-mail: m.switala@wgn.pl