slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 61,47 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 100 złotych

Luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym klientom, dla których najwyższy standard życia, prestiż, komfort i doskonała lokalizacja to priorytety. Luksusowy apartament na wynajem na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu ekonomiczny w utrzymaniu (LED-owe oświetlenie). Zmotoryzowani ucieszą się z przynależnego miejsca postojowego. Ogromnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu do wynajęcia jest jego nowoczesny projekt wnętrza z następującym układem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + pokój + sypialnia + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się blisko centrum i w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: przedszkoli, szkół, sklepów, punktów usługowych, klubów fitness, a także rozległych terenów rekreacyjnych. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do wynajmu koniecznie należy dodać słoneczny taras. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14171)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl