slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament na wynajem Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 42 metry kwadratowe powierzchni i położony jest na parterze w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 tys. zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany zamożnym osobom ceniącym bliskość natury z jednoczesnym dostępem do uroków miejskiego stylu życia. Luksusowy apartament ma wynajem zapewnia swoim najemcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety), ale i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowód. Luksusowy apartament do wynajęcia z przepięknie zaaranżowanym ogrodem.

Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może również nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Właściciele aut docenią przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją doskonałą lokalizacją blisko zabytkowego parku oraz bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (przedszkola, szkoły, centrum handlowe, baseny, korty tenisowe, autostrada). Okolica uchodzi za poszukiwaną na rynku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie na dłuższy okres.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5805)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl