slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 469 tys. zł (8 324 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o ośmiu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 56,34 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności swoim przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym:
– łazienkę z wc;
– sypialnię;
– salon;
– przedpokój;
– garderobę;
– aneks kuchenny.
Aranżacja wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży sprawia, że wydaje się ono optycznie większe niż wynika to ze specyfikacji na papierze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje również atrakcyjną lokalizacją w cieszącym się olbrzymią popularnością nadmorskim kurorcie. To rewelacyjna propozycja dla majętnych osób, które chcą zamieszkać nad morzem (kwadrans spacerem na plażę). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany przede wszystkim zamożnym inwestorom i biznesmenom, którzy chcą czerpać dochodowe zyski z wynajmu wykończonego w najwyższym standardzie „pod klucz” lokum. Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13384)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl