slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament na wynajem Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na trzecim piętrze w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 150 zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku północnym. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości z tytułu pośrednictwa.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją na terenie elitarnego, zamkniętego osiedla. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy kompletne zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe z przychodniami zdrowia, szkołami, żłobkami, przedszkolami, sklepami, punktami usługowymi etc. Osoby zmotoryzowane zainteresuje przebiegająca nieopodal nitka obwodnicy oraz autostrady. Okolica, gdzie mieści się oferowany do wynajmu ekskluzywny apartament, uchodzi za niezwykle zieloną. Nie brakuje tu przepięknych terenów rekreacyjnych.

Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje swoim estetycznie wykończonym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka z wc + sypialnia + jadalnia + kuchnia + salon + przedpokój. Luksusowy apartament na wynajem kompletnie nowy i do tej pory niezamieszkały. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne pomieszczenie gospodarcze w podziemiu oraz miejsce postojowe na ogrodzonym terenie. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5887)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl