slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na wynajem w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3,9 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 91 m2 i pochodzeniem z rynku pierwotnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód, cztery pokoje oraz niedawny rok budowy 2018. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa nobilitująca lokalizacją w sercu miasta, blisko parku. Luksusowy apartament do wynajęcia dotychczas nie był zamieszkały. Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko na dłuższy okres. Nowi najemcy mają zagwarantowane miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia nowym najmującym wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dla przykładu wnętrza są klimatyzowane. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem: hol + łazienka z wc + pralnia + kuchnia + salon + 3 sypialnie + taras + jadalnia. Na koniec warto dodać, że oferowany na wynajem ekskluzywny apartament imponuje oryginalnością, nowoczesnością, funkcjonalnością i starannością wykonania. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5524)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl