slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kalisz

Apartament na sprzedaż Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 8-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 350 tys. zł i powierzchnia 50 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na piątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może niedawno odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się doskonałą lokalizacją nieopodal bogatego zaplecza handlowo-usługowego:
– sklepy;
– żłobki;
– punkty usługowe;
– galerie handlowe;
– przychodnie zdrowia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje zaprojektowanym w gustownym stylu wnętrzem: łazienka z wc, sypialnia, aneks kuchenny, pokój dzienny, przedpokój. Osoby zmotoryzowane docenią parking pod blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje domownikom i ich rodzinom zarówno najwyższy poziom życia i komfortu (klimatyzacja), jak też bezpieczeństwa (monitoring).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1556)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl