slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 800 złotych miesięcznie. Powierzchnia 66 metra kwadratowego. III piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Ekspozycja okien na północ, wschód i zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– korytarz
– łazienka z wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przynależy piwnica. Z okien oraz balkonu rozpościera się imponujący widok.

Dużym atutem oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu jest na pewno również zainstalowana w jego wnętrzu klimatyzacja. Niezwykle efektownie wygląda natomiast gustowna cegła dekoracyjna położona na jednej ze ścian. W częściach wspólnych znajduje się pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków. Ekskluzywny apartament do wynajęcia ogrzewany centralnie z 2-funkcyjnego pieca gazowego. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są mało używane, czyste, zadbane, umeblowane i wyposażone. Luksusowy apartament do wynajmu dotychczas nie był nigdy wynajmowany. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe na całej posesji gwarantujące bezpieczeństwo.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  3 000 zł oraz jednorazowa bezzwrotna prowizja dla biura. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5041)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl