widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajmu Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu.  Cena – 2 500 złotych miesięcznie. Powierzchnia 55 metrów kwadratowych. I piętro w 4-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Rok budowy – 2018. Ekskluzywny apartament do wynajmu gotowy do zamieszkania. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić od 1 stycznia 2020 roku.

Luksusowy apartament na wynajem głównie dla firm. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia gustownie i luksusowo urządzone dla najbardziej wymagających klientów. Mocnym atutem jest również znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta, ogrzewanie miejskie oraz dedykowany garaż w parkingu podziemnym. Nieopodal znajduje się park, cukiernia, sklepy, klub fitness, targowisko miejskie etc. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są bardzo ciepłe i słoneczne. Nieruchomość doskonale zlokalizowana w ścisłym centrum miasta. Właściciel gwarantuje pełne wyposażenie pod klienta.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  dwumiesięcznej kwoty najmu. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na wynajem) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11903)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl