slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Poznań

Apartament do wynajmu Poznań

Luksusowy apartament na wynajem w Poznaniu (wielkopolskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 tys. zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 25,35 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać niedawny rok budowy 2023. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na trzecim piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o pięciu kondygnacjach. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mejlowego. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2,5 tys. złotych Dodatkowo wymagane OC najemcy.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na minimum 12 miesięcy dla majętnych, pracujących singli lub par bez zwierząt. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może fantastyczną lokalizacją z szybkim dojazdem nie tylko do centrum, ale również innych dzielnic. Na wyciągnięcie ręki winiarnie + cukiernie + piekarnie + kawiarnie + restauracje + parki + dyskonty znanych sieci + markety + sklepy. Olbrzymim atutem oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest z pewnością imponujący widok na ciekawie zaprojektowaną zieleń. Ekskluzywny apartament do wynajęcia całkowicie nowy i pachnący jeszcze świeżością: balkon + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia.

Ekskluzywny apartament do wynajmu łącznie z komórką lokatorską. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-144)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl