slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 299 000 zł (5 665 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 52,78 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. II piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją. Nieopodal sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, tereny rekreacyjne, gastronomia itp. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum oraz miast ościennych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych klientów, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie, a także cenią bliskość infrastruktury i dobrą komunikację. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa starannie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy pełny udział własności w piwnicy oraz możliwość korzystania ze strychu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje opcję pozostawienia wszystkich mebli. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe.

Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego ekskluzywnego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim między innymi 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Promocja dla kredytobiorców. Tylko w naszym biurze. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo: niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. O szczegóły promocji zapytaj naszego Agenta. WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-164)

Kontakt:
e-mail: a.widerska@wgn.pl