slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Słupsk

Apartament do wynajmu Słupsk

Luksusowy apartament na wynajem w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 300 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 66 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku północny zachód, 2 pokoje oraz niedawny rok budowy 1920. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na IV piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa swoim eleganckim i wystylizowanym wnętrzem gwarantującym przyszłym najemcom życie na europejskim poziomie (klimatyzacja). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: przedpokój + salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + balkon + przedpokój. Wnętrze kompletnie umeblowane. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Wokół kompletna infrastruktura (sklepy, dyskonty, markety, restauracje, stacje paliw, szkoły, przedszkola, poczta, obiekty sportowe, tereny zielone (las).

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach najmu długoterminowego na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 500 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa 2 000 zł. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest całodobowa ochrona. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajmu) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-25175)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl