slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Algarrobo)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Algarrobo)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Algarrobo (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 53 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 17 406 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 922 500 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim domownikom najwyższy standard życia w otoczeniu wielu udogodnień (izolacja akustyczna i termiczna, klimatyzacja ciepła i zimna, instalacja do ładowania pojazdów elektrycznych, prywatny garaż w cenie etc.). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją tylko sto metrów od plaży. To teren niezwykle prestiżowego, zamkniętego osiedla. W zasięgu wzroku punkty usługowe, sklepy, restauracje, supermarkety. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy ponadto egzotyczne ogrody oraz baseny z chlorowaną wodą.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– taras;
– łazienka;
– sypialnia;
– kuchnia;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje niezapominane widoki z okien i tarasu na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9697)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl